Jdi na obsah Jdi na menu

13.11. Otevřená náruč Vlašim

Ráda bych vás pozvala na bioenergetické cvičení

Otevřená náruč

Uvolníme svůj dech, rozevřeme náruč a zhluboka a plně se nadechneme čerstvého vzduchu. Otevřeme své srdce a náruč všemu novému, co nám život přináší.most-podzim.jpg

Cvičení podobné józe je vhodné pro každého. Přispívá k rozpouštění napětí, odbourávání stresu, k povzbuzení životní energie. Jakmile začnete věnovat pozornost svému tělu a budete experimentovat s jednotlivými cviky, brzy zjistíte, že „nemáte“ tělo, ale že „jste“ ve skutečnosti svým tělem. Jedná se o osvobození člověka od jeho psychických a fyzických pout.

Jednoduchým cvičením budeme osvobozovat tělo od nahromaděného napětí a budeme pozorovat odraz této změny v naší mysli. Tělo i mysl jsou neoddělitelně propojený systém a při uvolňování jednoho se uvolňuje i druhé.

Seminář vychází z bioenergetického cvičení a biodynamické terapie.

Jak bude setkání probíhat?

Na úvod se zakotvíme v těle, zrelaxujeme, potom se pomalu rozcvičíme. Následují tzv. stresové pozice - jedná se o delší cviky, kde se uvolňují blokády energie v těle. Závěrečná část je klidová na zažití a případně mini masáž nebo dotek na závěr na opětovně zakotvení prožitku v těle.

Cvičení respektuje fyzické možnosti každého účastníka, probíhá v pohodovém tempu.

Ze cvičení odchází účastníci uvolnění, zrelaxovaní. Někteří si uvědomí propojenost svého těla se svým prožíváním nebo i životními situacemi.

Pro koho je cvičení vhodné a co si vzít s sebou?

  • Kurzy jsou vhodné pro ty, kteří chtějí začít cvičit, ale netroufají si zajít do fitka. Cvičení nabízí bezpečný prostor pro prozkoumání vlastních možností a lepší propojení se svým tělesným prožíváním.
  • Kurzy jsou přínosné pro ty, kteří hledají osobní seberozvoj a uvědomují si, že tělo a psychika jsou neoddělitelné a že prací s tělem můžeme uvolnit i blokády v psychice.

 

Potkáme se v pondělí 13.11.2017 v 18:00 hod, přijít můžete 15 minut před začátkem. Seminář bude trvat přibližně 2 hodiny.

Místo si prosím rezervujte zde. Rezervace je platná po uhrazení ceny semináře. Detaily vám zašlu mailem. Pokud rezervaci zrušíte méně než 7 dní před konáním akce - záloha se nevrací. V opačném případě vám ji vrátím, nebo se domluvíme na přesunu na jinou akci, případně můžete za sebe poslat náhradníka

Místo konání: Spolkový dům sourozenců Roškotových, Palackého nám. 65, Vlašim

Cena: 300 Kč.

S sebou si vezměte: karimatku, lehkou deku, pohodlné oblečení (raději více vrstev).