Jdi na obsah Jdi na menu

19.10. Harmonizace a rovnováha na Podhajské

 

Milí přátelé,

srdečně vás zveme na prodloužený víkend na Podhájské.harmonie.jpg

Spolu s Ladou Boháčovou jsme připravily program, který je kombinací bioenergetického cvičení a meditace a niterného procítění.

Pro akci jsme si vybraly milé prostředí malých termálních lázní v Podhajské. Program bude plynout jako voda a bude respektovat aktuální stav všech účastníků, rozmary počasí, náladu a naše tělo, touhy, potřeby a sny.

Vyrazíme tam na prodloužený víkend 19. – 22. října 2017.

 

Bioenergetické cvičení

Během cvičení budeme den za dnem vnímat naše tělo a uvědomovat si vše, co se v něm odehrává. Cviky umožnují pěstovat si citlivost sama k sobě a přispívají k lepšímu vědomí kontaktu se zemí, uvolnění dechu, otevření srdce, rozproudění energie v těle.

Cvičení bude probíhat v tělocvičně, nebo za příznivého počasí venku a provede vás jím lektorka Jana Juřicová

 

klid.jpgMeditace a niterné procítění

V meditacích budeme navnímávat své fyzické tělo a těla jemnohmotná. Skrze procítění a uvědomění si souvislostí nastolíme ve svém těle rovnováhu a harmonii. Umožníme tak tokům energií našeho těla, aby proudily volně a bez blokací. Spojíme se se svou duší a vnitřní moudrostí, které nás povedou k lehkosti a radosti z vlastního těla.

Meditovat budeme rovněž v tělocvičně nebo za přízně počasí venku. Meditacemi a niterným procítěním vás provede Lada Boháčová.

 

S sebou na cvičení a meditaci: podložku na cvičení, lehkou deku, případně boty na chození, podložku či bobíka na sezení v meditaci, možná postačí deka. Případně je možné využít židle z pokojů.

S sebou pro příjemný pobyt: plavky, velkou osušku, boty k bazénu, šátek na hlavu pro pobyt ve venkovním bazénu

Cena: 61,50 EUR ubytování se snídaní + 1300 Kč program (cena nezahrnuje dopravu, obědy, večeře, cestovní pojištění, vstupy do bazénu – ten je od 3 EUR/hod)

Rezervaci si můžete udělat zde. Na váš e-mail vám zašleme pokyny k uhrazení zálohy ve výši 600 Kč. Rezervace bude platná až po jejím uhrazení. Pokud rezervaci zrušíte méně než 21 dní před konáním akce - záloha se nevrací. V opačném případě vám ji vrátíme, nebo se domluvíme na přesunu na jinou akci, případně můžete za sebe poslat náhradníka.

Dopravu si zajistí každý sám. Jede tam velmi dobrý spoj vlakem, případně můžeme dohodnout spolujízdu autem.

Pro více informaci nebo přihlášení nás neváhejte kontaktovat na čísle: 725 686 841 - Jana Juřicová, nebo 733 711 490 - Lada Boháčová.