Jdi na obsah Jdi na menu

23.9. Nohy - naše opora - BRNO

 

Nohy – naše opora

Na semináři se zaměříme na své nohy, jejich spojení se zemí, na pocit opory, stability a možnosti vykročit do budoucnosti.feral-horses.jpg

Cvičení podobné józe je vhodné pro každého. Přispívá k rozpouštění napětí, odbourávání stresu, k povzbuzení životní energie. Jakmile začnete věnovat pozornost svému tělu a budete experimentovat s jednotlivými cviky, brzy zjistíte, že „nemáte“ tělo, ale že „jste“ ve skutečnosti svým tělem. Jedná se o osvobození člověka od jeho psychických a fyzických pout.

Jednoduchým cvičením budeme osvobozovat tělo od nahromaděného napětí a budeme pozorovat odraz této změny v naší mysli. Tělo i mysl jsou neoddělitelně propojený systém a při uvolňování jednoho se uvolňuje i druhé.

Kurz vychází z bioenergetického cvičení a biodynamické terapie.

Jak bude kurz probíhat?

Na úvod se zakotvíme v těle, zrelaxujeme, potom se pomalu rozcvičíme. Následují tzv. stresové pozice - jedná se o delší cviky, kde se uvolňují blokády energie v těle. Závěrečná část je klidová na zažití a případně mini masáž nebo dotek na závěr na opětovně zakotvení prožitku v těle.

Cvičení respektuje fyzické možnosti každého účastníka, probíhá v pohodovém tempu.

Ze cvičení odchází účastníci uvolnění, zrelaxovaní. Někteří si uvědomí propojenost svého těla se svým prožíváním nebo i životními situacemi.

Pro koho je cvičení vhodné a co si vzít s sebou?

  • Kurzy jsou vhodné pro ty, kteří chtějí začít cvičit, ale netroufají si zajít do fitka. Cvičení nabízí bezpečný prostor pro prozkoumání vlastních možností a lepší propojení se svým tělesným prožíváním.
  • Kurzy jsou přínosné pro ty, kteří hledají osobní seberozvoj a uvědomují si, že tělo a psychika jsou neoddělitelné a že prací s tělem můžeme uvolnit i blokády v psychice.
  • S sebou si vezměte: pohodlné oblečení

Datum: v sobotu 23.9.2017

Čas: 10:00 - 13:00

Místo konání: Sportareál Družstevní, Družstevní 21, Brno - Řečkovice

Cena:

◾650 Kč (platba 7.6. - 31.8.)

◾850 Kč (platba 1.9. - 23.9.) Platba přes účet pouze do 15.9.2017!!!

Platbu lze provést hotově na recepci Sportovního areálu Družstevní (http://www.druzstevni.cz/) nebo zaslat na účet.  (http://www.druzstevni.cz/active-fitness/aktuality/kurz-bioenergetickeho-cviceni-a-biodynamicke-terapie-nohy-nase-opora/)

Platba zaslaná na účet: Rezervaci potvrďte na mail ondra@galantbrno.cz. Následně Vám zašleme potvrzení o přijetí rezervace a zašleme číslo účtu s dalšími informacemi.

Maximální počet míst na kurzu je 15 lidí.

Storno podmínky:  Kurzovné (platba za seminář) se nevrací, lze přepsat na náhradníka!