Jdi na obsah Jdi na menu

25.1. Vykročení na cestu

25. 1. 2018

Cítím v životě určitou nespokojenost, věci se nevyvíjí, jak bych si představoval/a, ale zároveň si neumím pojmenovat nebo představit, jak by měl můj život ideálně vypadat. Kam chci, aby směřoval, co chci teď změnit. Nedaří se mi najít cestu ke své vizi, pojmenovat svůj záměr, který mě životem povede.

NEBO

Mám jasný záměr, vím, co v životě chci, ale ono to stále nepřichází. Zdá se, že stále existují pro mě neviditelné překážky, které mi brání udělat první krok, které nedovolí uvést vizi/záměr do života.panorama.jpg

Poznali jste se v první nebo druhé situaci? Tak právě pro vás je určený náš seminář.

Propojením výkladu tarotu a práce s tělem objasníme a uvedeme do života váš záměr.

 

Co se tam bude dít?

Na začátku si každý najde svou vlastní tarotovou kartu, ve které najdeme symbolické vyjádření zkoušky, která záměr naplňuje. Zároveň karty všech dohromady vytvoří větší konstelaci, která dá každému osobně význam okolností zkoušky. Budete tak moci rozumem uchopit a zformulovat vaše téma a zároveň se napojit na pocity spjaté se záměrem.

Následná práce s tělem obnáší propojení tělesného prožitku se symbolickým vyjádřením záměru/vize. Doprovodíme vás individuálně vaším prožitkem a spolu budeme hledat, jak záměr v těle ukotvit a vyjádřit.

 

Co mi to přinese?

Cílem setkání bude lepší propojení se svými záměry na všech úrovních - tělesné, pocitové, rozumové i duchovní. Pochopíte tak svůj záměr z širší perspektivy.

Na konci setkání budete mít svůj záměr jednoznačně pojmenovaný, budete mu rozumět na konkrétní i symbolické rovině, prožijete si ho v těle a uvědomíte si pocity a emoce s ním spojené. Toto poznání vám dá novou motivaci a impulz přivést záměr do života.

 

Seminářem vás společně provedou Jana Juřicová a Jirka Hokr.

 

Jana Juřicová – Bodyterapeutka

Ve své práci se zabývám psychoterapií a bodyterapií. Nabízím semináře bioenergetického cvičení a individuální setkání.

V rámci semináře vás budu provázet a pomáhat získat lepší kontakt s vlastním tělem a tím obnovit přístup k informacím v něm uloženým, porozumět jim, zpracovat je. Tělo vnímám jako místo uložení životní zkušenosti. Dává nám také možnost zpracování nebo rozvoje této osobní zkušenosti.

Budu vás provázet a podporovat ve vnímání těla a zpracovat odezvu těla nejen niterně, ale převést do slov. Vycházím z předpokladu, že tak jak je zkušenost ukotvena v těle, tak se projevuje i v realitě.

 

Jirka Hokr - Energie Země

Při své práci kombinuji šamanské tradice, kterým jsem se naučil (a stále se učím) v oblasti peruánských And a Amazonie s moderními poznatky z psychologie. Na práci s energií ve své praxi používám zpěv s šamanským bubnem nebo chřestidlem a pro lepší porozumění nevědomým procesům sáhnu pro tarotové karty.

Na semináři vás během úvodní a závěrečné části budu doprovázet šamanskou hudbou a během výkladu tarotu vám budu pomáhat nacházet spojitosti a odpovědi.

 

Praktické informace

Setkáme se ve čtvrtek 25.1.2018 od 18 hod. Seminář bude trvat přibližně 3 hod.

Seminář proběhne v Integračním centru Zahrada, U zásobní zahrady 2445/8, Praha 3. Přijďte alespoň 5 minut před začátkem a přineste si pohodlné oblečení (na místě je i prostor k převlečení).

Cena semináře je 600 Kč při platbě předem nebo 700 Kč na místě.

Přihlašujte se buď přes formulář https://goo.gl/forms/hdTnCbkcWtjS6C6e2, nebo přímo Janě - 725 686 841.