Jdi na obsah Jdi na menu

3.12. Vnitřní úklid a předvánoční vyladění

Srdečně Vás zveme na jednodenní seminář

 

Vnitřní úklid a předvánoční vyladěnídsc01085.jpg

 

První prosincový víkend budeme zapalovat první adventní svíčku. Pomalu, ale jistě se uzavírá další rok, čeká nás období nejkratších dní a dlouhých nocí. Nadchází zima, období odpočinku a klidu.

Konec roku je zároveň obdobím úklidu, uzavírání, dokončování a ukončování.

Na našem semináři nabídneme možnost to vnější ukončování umocnit prožitkem vnitřního úklidu, uvědomění si, co nám uplynulý rok přinesl a roztřídit, co si chceme ponechat a dále rozvíjet a co chceme uzavřít, s klidným svědomím nechat ve starém roce a tím udělat místo novému.

Seminář nás tak připraví na toto klidné období konce roku a začátek nového.

Na semináři budeme propojovat možnosti bioenergetického cvičení a kreativního tvoření a tím tento prožitek prodchne naše tělo, mysl i hlubiny našeho nitra.

 

Co vás čeká?

Nejdříve se vyladíme na přítomný okamžik, uvolníme tělo i mysl pomocí cvičení, relaxace a hry s barvami. Po vnitřní rekapitulaci uplynulého roku, roztřídění a vnitřním úklidu bude následovat rituál, při kterém odložíme nepotřebné a připravíme místo pro to, co v životě potřebujeme. Cvičení a pohybové aktivity se budou střídat s tvůrčí činností a sdílením.

 

dsc01111.jpgJana Juřicová – Bodyterapeutka

Ve své práci se zabývám psychoterapií a bodyterapií. Nabízím semináře bioenergetického cvičení a individuální setkání. V rámci semináře vás budu provázet a pomáhat získat lepší kontakt s vlastním tělem a tím obnovit přístup k informacím v něm uloženým, porozumět jim, zpracovat je. Tělo vnímám jako místo uložení životní zkušenosti. Dává nám také možnost zpracování nebo rozvoje této osobní zkušenosti. Budu vás provázet a podporovat ve vnímání těla a zpracovat odezvu těla nejen niterně, ale převést do slov. Vycházím z předpokladu, že tak jak je zkušenost ukotvena v těle, tak se projevuje i v realitě.

Na semináři budu vycházet především z bioenergetického cvičení a jednoduchých technik biodynamické psychoterapie.

 

Zuzana Klímová Vaňková - Lektorka

Od dětství mě fascinují dobrodružné cesty, tajemné zahrady a obrazy. Miluju pohyb, cestování a míchání barev. Mám ráda lidi a jejich příběhy, vášně a cesty a fascinuje mě práce s nimi, a ať už jako průvodce, lektor nebo facilitátor… ráda poznávám nové lidi a jejich osudy, i objevuji jiné kultury a země. Zajímám se o meditace, pohyb a rozvoj kreativity a propojení všech těchto částí pro prohloubení vlastní zkušenosti a radosti ze života. Podpořím vás při kreativním vyjádření vašich pocitů a prožitků při semináři, tak abyste necítili úzkost jako při školní výtvarce, ale radost a svobodu z tvoření a vlastního projevu.

Vycházím z artefiletických postupů a meditačních technik.

 

Praktické informace

Setkáme se v neděli 3.12. 2017 od 10 hod. Seminář bude trvat přibližně do 17:30 hod.

Seminář proběhne v Centrum Altán, Baranova 31, Praha 3. Přijďte alespoň 5 minut před začátkem a přineste si pohodlné oblečení (na místě je i prostor k převlečení).

S sebou si vezměte: pohodlné oblečení, přikrývku, karimatku

Přihlašujte se prosím přes tento formulář. Rezervace je platná po uhrazení ceny semináře. Detaily vám zašlu mailem.

Cena semináře je 1000 Kč.