Jdi na obsah Jdi na menu

5.2. Od vnitřní prázdnoty k vnitřní síle - Vlašim

5. 2. 2018

Srdečně vás zvu na bioenergetické cvičení

 

Od vnitřní prázdnoty k vnitřní síle

 

Seminář je určen především ale nejen pro ty, kteří zažívají pocit prázdnoty. Pro ty, kteří mají pocit, že jim v životě vždy něco chybělo a stále cosi chybí. Často pociťují kromě prázdnoty také ztrátu energie a slabost. Tento pocit vás mohl vést k tomu, že se touha stupňovala a nebo, že jste se toho nadobro vzdali. Přitom vaší silnou stránkou bývá ochota a schopnost reagovat na signály a podněty z okolí, zvláště na projevy druhých lidí s přesností seizmografu.

polar-bear-2376861_960_720.jpgCvičení vede k vašemu vnitřnímu posílení. Budeme se zkoušet propojovat s vlastní silou. Budete se postupně cítit a prožívat jako silnější, prohloubí se váš dech a váš krevní oběh se povzbudí.

Cvičení podobné józe je vhodné pro každého. Přispívá k rozpouštění napětí, odbourávání stresu, k povzbuzení životní energie. Jakmile začnete věnovat pozornost svému tělu a budete experimentovat s jednotlivými cviky, brzy zjistíte, že „nemáte“ tělo, ale že „jste“ ve skutečnosti svým tělem. Jedná se o osvobození člověka od jeho psychických a fyzických pout.

Jednoduchým cvičením budeme osvobozovat tělo od nahromaděného napětí a budeme pozorovat odraz této změny v naší mysli. Tělo i mysl jsou neoddělitelně propojený systém a při uvolňování jednoho se uvolňuje i druhé.

Cvičení respektuje fyzické možnosti každého účastníka, probíhá v pohodovém tempu.

Ze cvičení odchází účastníci uvolnění, zrelaxovaní. Někteří si uvědomí propojenost svého těla se svým prožíváním nebo i životními situacemi.

Seminář vychází z bioenergetického cvičení a biodynamické terapie.

 

Pro koho je cvičení vhodné a co si vzít s sebou?

Kurzy jsou vhodné pro ty, kteří chtějí začít cvičit, ale netroufají si zajít do fitka. Cvičení nabízí bezpečný prostor pro prozkoumání vlastních možností a lepší propojení se svým tělesným prožíváním.

Kurzy jsou přínosné pro ty, kteří hledají osobní seberozvoj a uvědomují si, že tělo a psychika jsou neoddělitelné a že prací s tělem můžeme uvolnit i blokády v psychice.

 

Potkáme se v pondělí 5.2.2018. Seminář začne v 18:00 hod, přijít můžete 15 minut před začátkem. Seminář bude trvat přibližně 2 hodiny.

Místo si prosím rezervujte zde. Rezervace je platná po uhrazení ceny semináře.

Místo konání: Spolkový dům sourozenců Roškotových, Palackého nám. 65, Vlašim

Cena: 300 Kč.

S sebou si vezměte: karimatku, lehkou deku, pohodlné oblečení.