Jdi na obsah Jdi na menu

8.1. Z hlavy do těla - Vlašim

8. 1. 2018

Srdečně vás zvu na bioenergetické cvičení

 

Z hlavy do těla

 

Na semináři se zaměříme na přesun pozornosti od svých myšlenek, racionality a představ k tělesnému prožívání, k lepšímu vědomí a vnímání vlastního těla.

feral-horses.jpgSeminář je určen pro všechny, kteří žijí převážně ve své hlavě a zapomínají dávat pozornost svému tělu a svému prožívání.

Cvičení podobné józe je vhodné pro každého. Přispívá k rozpouštění napětí, odbourávání stresu, k povzbuzení životní energie. Jakmile začnete věnovat pozornost svému tělu a budete experimentovat s jednotlivými cviky, brzy zjistíte, že „nemáte“ tělo, ale že „jste“ ve skutečnosti svým tělem. Jedná se o osvobození člověka od jeho psychických a fyzických pout.

Jednoduchým cvičením budeme osvobozovat tělo od nahromaděného napětí a budeme pozorovat odraz této změny v naší mysli. Tělo i mysl jsou neoddělitelně propojený systém a při uvolňování jednoho se uvolňuje i druhé.

Cvičení respektuje fyzické možnosti každého účastníka, probíhá v pohodovém tempu.

Ze cvičení odchází účastníci uvolnění, zrelaxovaní. Někteří si uvědomí propojenost svého těla se svým prožíváním nebo i životními situacemi.

Seminář vychází z bioenergetického cvičení a biodynamické terapie.

 

Pro koho je cvičení vhodné a co si vzít s sebou?

  • Kurzy jsou vhodné pro ty, kteří chtějí začít cvičit, ale netroufají si zajít do fitka. Cvičení nabízí bezpečný prostor pro prozkoumání vlastních možností a lepší propojení se svým tělesným prožíváním.
  • Kurzy jsou přínosné pro ty, kteří hledají osobní seberozvoj a uvědomují si, že tělo a psychika jsou neoddělitelné a že prací s tělem můžeme uvolnit i blokády v psychice.

 

Potkáme se v pondělí 8.1.2018. Seminář začne v 18:00 hod, přijít můžete 15 minut před začátkem. Seminář bude trvat přibližně 2 hodiny.

Místo si prosím rezervujte zde. Rezervace je platná po uhrazení ceny semináře.

Místo konání: Spolkový dům sourozenců Roškotových, Palackého nám. 65, Vlašim

Cena: 300 Kč.

S sebou si vezměte: karimatku, lehkou deku, pohodlné oblečení.