Jdi na obsah Jdi na menu

8.3. Uctění země a zasetí nového

27. 2. 2018

Srdečně vás zveme na seminář

 

Uctění země a zasetí nového

 

Po období zimního spánku a klidu se probouzí příroda a jarní energie v nás. Jsme odpočatí, máme čistou hlavu a plynule a pozvolna přecházíme do období růstu.klicek.jpg

Když se ladíme na energii měsíce března, co se v tuto dobu děje, co znamená v přírodním koloběhu, napadají nás úkony ze začátku zemědělského roku a předjaří. Je to období rozmrzání země a jejího uctívání, přípravy na polní práce a jarní setby, konání rituálů na zajištění úrody, plodnosti, první orba a zasetí nového.

Aktivujeme vnitřní síly a připravujeme se na nový začátek. Dobrá energie vložená na začátku předurčí jaká bude celá letošní úroda.

 

orba.jpgCo se bude dít:

Budeme probouzet vnitřní sílu, aktivovat ji a hledat ta semínka, která chceme zasít, rozmyslíme, co chceme, aby nám vyrostlo a co si přejeme v letošním roce sklízet. Budeme hledat podporu, co můžeme udělat pro dobrou úrodu a vyjádříme vděčnost zemi a poděkujeme za úrodnou půdu pro naše záměry.

 

Představení lektorek:

Jana Juřicová – Bodyterapeutka

Ve své práci se zabývám psychoterapií a bodyterapií. Nabízím semináře bioenergetického cvičení a individuální setkání.

V rámci semináře vás budu provázet a pomáhat získat lepší kontakt s vlastním tělem a tím obnovit přístup k informacím v něm uloženým, porozumět jim, zpracovat je. Tělo vnímám jako místo uložení životní zkušenosti. Dává nám také možnost zpracování nebo rozvoje této osobní zkušenosti.

Budu vás provázet a podporovat ve vnímání těla a zpracovat odezvu těla nejen niterně, ale převést do slov. Vycházím z předpokladu, že tak jak je zkušenost ukotvena v těle, tak se projevuje i v realitě.

Na semináři budu vycházet především z bioenergetického cvičení a jednoduchých technik biodynamické psychoterapie.

 

Zuzana Klímová Vaňková - lektorka

Od dětství mě fascinují dobrodružné cesty, tajemné zahrady a obrazy. Miluju pohyb, cestování a míchání barev. Mám ráda lidi a jejich příběhy, vášně a cesty a fascinuje mě práce s nimi, a ať už jako průvodce, lektor nebo facilitátor… ráda poznávám nové lidi a jejich osudy, i objevuji jiné kultury a země. Zajímám se o meditace, pohyb a rozvoj kreativity a propojení všech těchto částí pro prohloubení vlastní zkušenosti a radosti ze života. Podpořím vás při kreativním vyjádření vašich pocitů a prožitků při semináři, tak abyste necítili úzkost jako při školní výtvarce, ale radost a svobodu z tvoření a vlastního projevu.

Vycházím z artefiletických postupů a meditačních technik.

 

Termín: 8.3.2018 - 9 - 13 hod

Místo: Studio Léčím sebe - Koněvova ul. Praha 3

Cena: 500 Kč nebo je možné přihlásit se na celý cyklus za zvýhodněnou cenu 4 + 1 zdarma (2 000 Kč), celý cyklus zahrnuje tyto semináře: 12.2. - Únor bílý, pole sílí - všichni šílí; 8.3. - Uctění země a zasetí nového; 5.4. - Smrt a znovuzrození; 27.4. - Zapálení očistného ohně na ochranu před démony; 14.5. - Rozkvetu láskou

Místo si prosím rezervujte zde. Přihláška je platná po uhrazení ceny semináře.

Co s sebou: karimatku, pohodlné oblečení, tenkou deku, šátek na oči

Na místě bude k dispozici bude čaj, voda, výtvarné potřeby.