Jdi na obsah Jdi na menu

Bioenergetika - úvodní setkání - Brno

18. 9. 2019

Srdečně vás zvu na úvodní setkání k bioenergetickému cvičení. Na toto setkání volně naváži cyklem tří večerů, kde v uzavřené skupině budeme zkušenost s bioenergetikou prohlubovat a dále rozvíjet.

Na tento úvodní večer můžete přijít, i když neplánujete ve cvičení pokračovat.

Co nás čeká?14.jpg

Jednoduché cvičení, které pomáhá osvobodit tělo od nahromaděného napětí a stresu.

Během večera budeme pozorovat účinek tohoto cvičení v tělesném pocitu i v naší mysli. Vedle toho si vyzkoušíme uvolňování a zklidnění mysli a budeme pozorovat, jak to působí na naše tělo.

Tělo i mysl jsou neoddělitelně propojený systém a při uvolňování jednoho se uvolňuje i druhé. Cvičení usnadňuje osvobození člověka od jeho psychických i fyzických pout.

Toto cvičení pomáhá vnímat člověka v realitě vlastního těla a učí ho, jak pomocí práce s tělem pozitivně ovlivnit a zvýšit kvalitu svého života.

Kurz vychází z bioenergetického cvičení a biodynamické bodyterapie.

Jak bude kurz probíhat?

Během večera vás seznámím se základními principy a teoretickým pozadím bioenergetického cvičení. Vedle toho nás čeká také relaxace a pár jednoduchých cviků na odplavení stresu, které následně můžete praktikovat doma.

Cvičení respektuje fyzické možnosti každého účastníka, probíhá v pohodovém tempu.

5.jpgBioenergetické cvičení provokuje blokády, které brání životní energii volně proudit tělem. Rozpouští svalový pancíř, a umožňuje energii obnovit svůj přirozený pohyb. Po cvičení se budete cítit uvolnění, protažení, s novým přívalem energie a životního elánu. Někteří si uvědomí propojenost svého těla se svým prožíváním nebo i životními situacemi. Součástí cvičení je podpora přirozeného dýchání, jež souvisí s celkovou vitalitou člověka a jeho svalovými tenzemi.

Pro koho je cvičení vhodné?

  • Kurzy jsou vhodné pro ty, kteří chtějí začít cvičit, ale netroufají si zajít do fitka. Cvičení nabízí bezpečný prostor pro prozkoumání vlastních možností a lepší propojení se svým tělesným prožíváním.
  • Kurzy jsou přínosné pro ty, kteří hledají osobní seberozvoj a uvědomují si, že tělo a psychika jsou neoddělitelné a že prací s tělem můžeme uvolnit i blokády v psychice.
  • Pro všechny, kteří touží po zlepšení kondice, relaxaci a odbourání každodenního stresu a svalového napětí, navázání rozhovoru s tělem a se zdroji, které poskytuje.
  • Každý účastník si volí intenzitu cvičení podle svých potřeb a aktuální tělesné kondice.
  • Kurz je určen pro ty, kteří si kladou otázku: Jak načerpat novou energii?, Jak se cítit ve svém těle jako doma?, Jak se naučit slyšet, co mi mé tělo říká?

Cvičení není vhodné provádět v akutní fázi jakéhokoli onemocnění.

 

Praktické informace:

Termín: AKCE ODLOŽENA. Přijít můžete 15 minut před začátkem.

Místo: Oaza Vitality, Černovická 2b, Brno

Rezervace: Místo si prosím rezervujte předem na mailu: janajuricova79@gmail.com, nebo na čísle: 725 686 841

Co s sebou: karimatku, pohodlné oblečení na cvičení, tenkou deku, cvičí se bez bot.

Cena semináře: 400 Kč