Jdi na obsah Jdi na menu

Ohlasy na cvičení

12. 4. 2018

Moc děkuji všem, kteří si po cvičení našli čas a sdíleli se mnou svůj prožitek a pocity.

 

Hynek, 7.2.2018

Ráno po cvičení jsem zaznamenal velký příliv energie, i když jsem jel v noci domů skoro 3 hodiny  a myslel jsem, že budu druhý den nepoužitelný .. Nyní už únava přišla, ale cítím se stále energizovaný králíček Duracell :)

 

Lenka, 18.10.2017

Vždycky mě to úžasně uvolní :-)

 

Jitka, 11.8.2017

Bioenergetické cvičení splnilo mé očekávání, určitě chci jít příště zase. Lektorka vede kurz dobře, vše vysvětlí. Kurz mi připadá dobře vedený tak, jak je.

 

Henrieta, 24.7.2017

Bioenergetické cvičení se mi moc líbilo, je to něco zajímavého a nového s čím jsem se až teď setkala. Cvičitelka je milá, šikovná, klidná. Možná by mohla mít toto cvičení častěji..))dopis.jpg

 

Alice, 23.7.2017

Bioenergetické cvičení pro mne bylo nové. Byla jsem překvapena reakcemi svého těla a po cvičení ohromným pocitem uvolnění osvěžení.

Lektorka mi vyhovovala. Bioenergetické cvičení pro mne bylo něco úplně nového a nikdy před tím nevyzkoušeného. Rozhodně z tohoto kurzu mám dobrý dojem a ráda si bioenergetické cvičení zopakuji :o)

Nemám žádný další návrh na změnu na příště - podaná forma mi vyhovovala. Díky. Byl to příjemně strávený čas.

 

Jana, 21.7.2017

Lektorka je moc příjemná, laskavá a znalá, stále na ni musím myslet pro její dobrou energii, milý člověk, je přesně podle mých představ správné instruktorky na takovýto druh cvičení.

Nic bych pro příště neměnila, jste opravdu bezvadná, ještě jednou díky za setkání a cvičení s Vámi.